Poinformowałaś Obamę, że stanowisz potencjalne zagrożenie dla USA – kliknij: To lubię za biskupem niszczonym przez NWO

 • Obrazek
 • Dzisiaj
 • Podpisałem/am właśnie petycję wspierając Edwarda Snowdena. Ten 29-latek poświęcił właśnie całe swoje życie by poinformować nas o przerażającym programie USA dzięki któremu przez lata inwigilowano nasze maile, rozmowy na Skypie czy wiadomości na Facebooku. Rząd USA zemści się na tym chłopaku jeśli solidarnie nie wesprzemy go teraz i wspólnie nie zawalczymy o sprawiedliwe rozpatrzenie jego sprawy.

  Dołącz do mnie: — https://secure.avaaz.org/pl/stop_prism_global/?dnymJab

   
 • Dzisiaj
 • Stefan Kosiewski

  Poinformowałaś Obamę, że stanowisz potencjalne zagrożenie dla USA – bardziej głupiej rzeczy nie mogłaś zrobić, jak wpisać swoje nazwisko pod petycją, która domaga się od Obamy „zapewnienia Edwardowi Snowdenowi sprawiedliwego, humanitarnego oraz przeprowadzonego w należyty sposób postępowania”.

 • Jak na razie Obama nie złapał jeszcze Snowdena, więc nie może spełnić głupiej prośby, natomiast Snowden przebywa na wolności i można się tylko od niego domagać, żeby ujawnił, za co zamierza utrzymać całe życie swoją rodzinę, jeżeli nic innego nie potrafi, jak tylko szpiegować w internecie ludzi na całym świecie, naiwnych tak jak Ty.

 • …Prokurator w Hamburgu musi niezwłocznie umorzyć postępowanie przeciwko naszemu biskupowi także i dlatego, że na uruchomionej przez Katolika i Niemca stronie na fejsbuku zalajkowało już swoją sympatię do Biskupa więcej Polaków, niż Niemców. Skandal z posądzaniem biskupa o czyn, którego nie popełnił (o rzekome łamanie słowa) jest zatem międzynarodowy i będzie coraz to większy, albowiem upraszam uprzejmie o klikanie za moim biskupem Limburga (i Frankfurtu) każdego Polaka, który chce być widoczny nie tylko dla amerykańskiej NSA ale i dla niemieckiej BND a także dla każdej innej tajnej służby na świecie, która nielegalnie kontroluje internet, bo legalnie przegrały Bilderbergi starcie cywilizacji o ACTA.

  Polko i Polaku, jeżeli Bóg Ci miły, to kliknij, proszę za dobrym Pasterzem, Biskupem, który do Kościoła dopłaca ze swojej pensji, gdyż nie żyje z upokarzającej tacy jak żydowski etnicznie Episkopat Polski, na co zgodził się w Magdalence etnicznego pochodzenia kard. Glemp, którego brat o zmienionym o jedną literę nazwisku pracował w Ambasadzie PRL w Moskwie, która do dzisiaj zlicza głosy wyborców w Polsce i naucza fałszywego zliczania głosów Państwową Komisję Wyborczą na krótkich, bolszewickich, kilkudniowych kursach….

  Franz Peter Tebartz-van Elst Strona społecznościowa o Römisch-katholische Kirche – kliknij: To lubię

  https://www.facebook.com/pages/Franz-Peter-Tebartz-van-Elst/342879405794690

   
  Wir stehen zum Bischof von Limburg, Dr. Franz-Peter Tebartz-van Elst.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s