psychiatro, lecz sie sam z ulepszania Magdalenki uznanej przez ludzi chorych za podstawe demokracji w Polsce!

Założenie, że po aferze taśmowej nic się nie zmieni jest nie do przyjęcia. Poszukiwania pozytywnych pomysłów na naprawę demokracji, życia obywatelskiego i dyskursu politycznego w Polsce.

Polityka jest Stajnią Augiasza. Herkules w jeden dzień oczyścił Stajnię z nieczystości przepuszczając przez nią rzekę. Herkulesa już nie ma. Nikt za nas nie oczyści polityki. stowarzyszenie-mpolska.mpolska24.pl|Od: Maciej ‚MakG’ Gierej
 Obrazek
  • Stefan Kosiewski@Tomasz Urbaś – czy założyciele tzw. demokracji w 1989 r.: Kiszczak , Urban, Michnik, Kaczyński, Wałęsa itd., cała ta sitwa żydowska, na którą mówi się także: UKŁAD (z Magdalenki) uznała, że jest już potrzeba naprawić tę tzw. demokrację, tzn. system apartheidu kryptosyjonistycznego wprowadzony zamiast żydokomunizmu? Czy po prostu jeszcze jeden frustrat (Urbaś), który się nie załapał, na grabież mienia Narodu Polskiego, chciałby Narodowców Polskich zwodzić na manowce naprawiania BATA na Polaków, który oprawca zrobił sobie za długi na nasze czasy oraz o kilku końcach i to narzędzie zbrodni ludobójstwa zaczyna mu się po prostu plątać w bandyckiej dłoni, zaczyna być niesprawne, bo Naród Polski zmienia miejsce zamieszkania, wymyka się oprawcy, wyjeżdża w całości do ciepłych krajów, a żydostwu strach zajrzał przeraźliwie w oczy, że będzie samo musiało swoich uciskać i już z tego strachu żal za Polakami im d(.)pę ściska i chcą naprawiać BATA, skracać długość bicza, żeby Kapo nie okładał sam siebie nahajką po plecach? Wyjaśnia się, że to była tylko retoryka, bowiem grupa Narodowcy jest samokształceniowa i dla Polaków. Nie jest nam po drodze z naprawiaczami demokracji, rewizjonistami okrągłego stołu, onanistami wszelkiej maści. Lekarzu psychiatro, lecz się sam!
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s