Janusz Mikke ma nosa do geszeftów i chamską łapę dla swoich

policzek przeciety  klekot

Stefan Kosiewski@Marcin Majszczyk – Szanowny Panie Marcinie,
ograniczając się do przyklejania bżydkiej łatki bezpodstawnego pomówienia o antysemityzm każdego wpisu detabuizującego w tytule ukryte przed Polakami pochodzenie żydokomunistyczne jednego, czy drugiego kapusia SB, daje Pan dowód powierzchowności czepiania się tytułów zaledwie, nie zaś treści wpisów, do której nie miał Pan wszak czasu tudzież woli, aby dotrzeć i odkrywa się Pan z obżydliwą stronniczością, bo nie jest Panu miłe ujawnianie prawdziwych intencji ukrytych żydów, kryptosyjonisów, którzy potajemnie przed Polakami zawarli w 1989 r. szatański układ w Magdalence, na mocy którego zagarnęli własność i wolność polityczną Narodu Polskiego przy diabelskiej pomocy żydowskiego Episkopatu Polski, który wychodował na piersiach Matki Ojczyzny arcypedofili takich, jak żyd Wesołowski, kryty przez żyda Karola Wojtyłę i przez Bergoglio a osadzonych we Watykanie w niecnych celach przez generała SB Kiszczaka: ojca Hejmo, Dziwisza, dyrektora Muzeów Watykanu i setek innych złoczyńców posoborowych, jak ostatnio ujawniony ekonom Bazyliki Matki Bożej Większej, złodziej żydowski w sutannie katolickiej.
zdrajcy_przechrzty
Zboczeniem, któremu namiętnie Pan się oddaje, jest przy tym namawianie Polaków do udziału we wyborach pomiędzy grupami jednej i tej samej sitwy żydowskiej, która trzyma od Magdalenki 1989 za buzie Polaków. Tymczasem sitwa żydowska może mieć w łapach swoich listy kandydatów na popłatne etaty we Warszawie i w Brukseli, lecz to nie znaczy jeszcze, że Naród Polski ma bezmyślnie (jak barany) uczestniczyć we wyborach KAPO w globalistycznym obozie koncentracyjnym Unii Europejskiej, do którego żyd Kalksztajn (Lech Kaczyński) przekazał Polskę jednym podpisem pod tzw. Traktatem Lizbońskim.
itunes pic
Pan Jezus użył w jednej swej mowie przysłowia ludu Izraela: lekarzu lecz się sam, zaś wytłumaczeniem tej mądrości jest dzisiaj zrozumienie prawdy, że może Pan chodzić sobie na imprezy, prywatki, przyjęcia i wybory żydowskie tak samo często, jak Polak i Katolik chodzi do spowiedzi i na przedwczesne pogrzeby Rodaków, albowiem ujawniana pobłażliwość dla złoczyńców i naiwna pobożność Narodów przeznaczonych na zagładę w Europie, czy w Palestynie, Strefie Gazy wychodzą na jedno: żydy mają w Polsce wszystkie partie w swoich łapach, którymi okładają się po pyskach, zaś Polak i Katolik nie ma ani jednej partii politycznej polskiej i katolickiej, nie ma księży na miarę zamordowanych przez żydowskich ubowców: ks. Zycha, Suchowolca i Popiełuszki.
scan-20140703151618-0000_0001
Pan chciałby rozwiązywać wymyślony przez siebie „kryzys” w Polsce, a żydy: Michnik, Urban i Kiszczak nie widzą kryzysu, bo żyją jak pączki w maśle i tak samo żyją tysiące innych żydów, którzy robią za Polaków, Pan zaś robi sobie niepotrzebnie zamieszanie w głowie, a zatem prostuje się to, co było do wyprostowania. Shalom.
  • Marcin Majszczykno mocno antysemickie – ciągłe poszukiwanie „żyda winowajcy” – ja wolę dzielić ludzi na mądrych i głupich, bez względu na kolor skóry, wyznanie czy też orientację.
  • Stefan Kosiewski@Marcin Majszczyk – do jak mądrych głupków (pożydecznych idiotów) zalicza sam siebie Majszczyk Marcin, który pomawia o antysemityzm posłów do Parlamentu Europejskiego ukrywających swoje prawdziwe nazwiska i pochodzenie etniczne przed Brukselą a wprowadzających przez to mętną wodę, w której Majszczyk usiłuje zadymiać, że to Polacy po mordach się okładają, podczas kiedy Narodowie i żydy postronne znają zagrywki chołoty i wiedzą, że Polacy nie głupi i nie psy szalone, a tylko kryptosyjonista Ozjasz Goldberg dał w pysk ukrytemu żydowi, Jakubowi Bauerowi, żeby zarobić na popularność w żydowskich mediach, tzn. licząc na podniesienie się słupka dziadowi na starość http://de.scribd.com/doc/106515766/Kalectwo-Korwina-20120909-Stefan-Kosiewski-Fascynacja-obledem71-Zniweczona-rzeczywistosc1
  • Odtwórz film

    Docstoc is the premier online destination to start and grow small businesses. It Zobacz więcej
  • Marcin MajszczykPanie Stefanie – nie pomawiam posłów. Ja oceniłem (jakże subiektywnie) Pański wpis. Pan się zajmuje „tropieniem prawdziwych nazwisk” i nikt Panu tego nie broni. Osobiście wolę szukać rozwiązań obecnego kryzysu w nieco inny sposób. „Jęczenie”, że posłowie to żydzi, że media są żydowskie jakoś w moim odczuciu nie jest „wylewaniem łez” nad losem okradanej Ojczyzny, a jedynie przyklejaniem łatek i etykietek. Nikt nikomu nie nakazuje oglądania telewizji, nikt nikomu nie zabrania wygłaszania poglądów i co najważniejsze – nikt nikomu nie zabrania udziału w wyborach. Rozwiązaniem jakie ja widzę na przełamanie tego chorego układu politycznego jest zachęcanie jak największej liczby ludzi do głosowania w nadchodzących wyborach. Faktem niezaprzeczalnym jest to, że na niskiej frekwencji korzystają od lat „nieliczni”

Janusz Mikke ma nosa do geszeftów i chamską rękę do swoich 

 Janusz Korwin-Mikke rośnie w siłę – nowy sondaż
dodane 1 godzinę i 20 minut temu
W celu zamaskowania azjatyckich, chazarskich rysów twarzy oraz odwrócenia uwagi żydostwa: Macierewicza i Wildsztajna od nazwiska etnicznego: Mikke (w archiwach SB) do dwuczłonowego Korwin-Mikke, będącego już na inną literę, po dokonanej urzędowo zmianie nazwiska za jedyne 27 zł, jeden z najdłużej działających w Stronnictwie Demokratycznym żydokomunistów PRL-u (od 1962 do 1982 r.), otrzymujący od niedawna ok. 30 tys. EURO miesięcznie, deputowany do Paplamentu Europejskiego (jak sam wcześniej nazywał z pogardą antypolski organ zarządzania Narodami Europy przez żydokrację Brukselską)  okazał się być jednym z najbogatszych żydów po tym, jak sprał po pysku innego, ukrytego żyda, Jakuba Bauera, który także zmienił sobie za opłatą 27 zł żydowskie nazwisko na kryptosyjonistycze: Michał Boni.
Mika (mikke – w jidysz, po żydowsku) to błyszczący minerał jak: silber, gold i jasny kalksztajn, przyjmowane chętnie przez biedne, wschodnioeuropejskie żydostwo od XIX w. za nazwisko; Mika to także imię żydowskie córki Zbigniewa Brzezińskiego, który robił przy Prezydencie USA za Polaka.  

Na temat prania sie zydów po pyskach FO346 Filozoficznie Stefan Kosiewski ZECh 20140711 ZR

Napisał Sowa.blog.quicksnake.pl(») 11. 7. w kategorii Stefan Kosiewski, czytaj: 79×
prokurator/garbaty-nos.jpg

Michał Boni, były Minister w rządzie Tuska i aktualnie Poseł
do Parlamentu Europejskiego nie jest z pewnością chłopcem
do bicia dla buca kryptosyjonistycznego.  I nie jest także
człowiekiem honoru ukryty żyd, Ozjasz Goldberg, albowiem

taki ma dzisiaj w połysiałej głowie nic więcej ponad to, co miał
od stworzenia świata a ma to do ugrania, ułożone w kartach
tzw. polityki realizowanej przez Górę  na Ziemiach Polski
w interesie obcych, antypolskich geszeftów, eksploatujących

Naród Polski do wyniszczenia totalnego, gdyż prawdę mówiąc:
chazarskie nasienie ma w d(.)pie honor, który żadnemu jeszcze
nie obrodził kasą, nie przyniósł pieniędzy tak samo jak nie
nobilitował żydokomunisty Wajdy etos filmu radzieckiego
(…)   http://sowa.blog.quicksnake.pl/Stefan-Kosiewski/Na-temat-prania-sie-zydow-po-pyskach-FO346-Filozoficznie-Stefan-Kosiewski-ZECh-20140711-ZR

Kalectwo Korwina 20120909 Stefan Kosiewski: Fascynacja obledem71 Zniweczona rzeczywistosc1

Written by sowa(») 9. 9. 2012 in category masonry, read: 381×

masonry/kontury-1-1993.jpg

  Janusz Korwin Mikke cierpi na spazmofilię, chorobę dziedziczoną po matce, która w okresie ciąży przechodziła zaburzenia związane z niedoborem witaminy D.  Kalectwo to jest nieuleczalne, charakteryzuje się uogólnionymi drgawkami, kurczem dłoni i stóp, kurczem krtani z zanoszeniem się maskowanym  przez chorego mniej, lub bardziej świadomie często sztucznym, wymuszonym jąkaniem (…)  

PDF: Kalectwo Korwina 20120909 Stefan Kosiewski Fascynacja obledem71 Zniweczona rzeczywistosc1

//

(…)Jest rzeka na wpół lodami przykryta
I niewolnicze na brzegach pochody,
Nad siną chmurą, ponad czarne wody
W czerwonym słońcu, błysk bata.
Tam, w tym pochodzie, w milczącym szeregu,
Patrz, to twój syn. Policzek przecięty,
Krwawi. On idzie, małpio uśmiechnięty,
Krzycz! W niewolnictwie szczęśliwy.
Rozumiesz. Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co.
Jest takie olśnienie w bydlęcym spokoju,
Gdy patrzy na chmury i gwiazdy, i zorze,
Choć inni umarli, on umrzeć(…)

read on   http://www.docstoc.com/docs/129596334/Kalectwo-Korwina-20120909-Stefan-Kosiewski-Fascynacja-obledem71-Zniweczona-rzeczywistosc1

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Janusz Mikke ma nosa do geszeftów i chamską łapę dla swoich

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s