Chanuka 13/12 Purim Czarnecki urodził się w ubogiej dzielnicy żydowskiej Londynu

koloStefan Kosiewski

4 min ·

żydowin (używając terminologii staropolskiej Wacława Potockiego) odpala świecznik chanukowy od szamesa; szafa gra, a na innej fotce, niedawno jeszcze: .:brat Czarnecki, Rysiad z .:bratem Jarosławem Kaczyńskim trzymają się 13./12. znakiem wolnomularzy za serce z bulu po .:bracie Wojciechu (TW „Wolski”)
http://sowa2.quicksnake.net/…/Kaczynski-na-Taczke-Czarnecki…
Emigracja Polityczna Podzielona, jak przed Odrodzeniem Polski 1918 ; Co robić? Obalać fikołka (małpkę), barachło? Nie ważyć się tykać tego, co same o smród zabiega! Piłsudczykowi rady udziela po katolicku Narodowiec wypełniając uczynek miłosierny co do Ducha, Narodu Polskiego.
We wtorek w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu odbyła się inauguracja święta świateł, czyli Chanuka. Patronat nad uroczystością sprawował wiceprzewodniczący PE Ryszard Czarnecki.
niezalezna.pl

https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/802536736469514

Written by sowa (») 14. 12. in category Politics, read: 169×

 Krzysztof Cierpisz (Sweden): Co robić?  –  Stefan Kosiewski (Germany): Nie robić nic (złego)!  … tajna grupa przestępcza dokonała zmowy ze swoimi agentami w Magdalence i doprowadziła przemocą a także masowym podstępem do tzw. demokratyzacji Polski, czyli szabru państwowego mienia i niewolniczej eksploatacji Narodu Polskiego pod fałszywymi hasłami propagandy Urbana i Rakowskiego o przejęciu pałeczki władzy przez Wałęsę z kancelarią prowadzoną przez braci Kaczyńskich …   http://www.pinterest.com/pin/452752568758800235/

Symbolika masońska – przypuszczalna informacja mówiąca to, że Czarnecki jest następcą tronu. Co robić?

PDF: https://de.scribd.com/doc/250119463/Kaczynski-na-Taczke-Czarnecki-na-Kaczynskiego-Prawda-na-Koniec-20141214-SOWA-Magazyn-Europejski-PDO7-FO379

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s