2‎. ‎April‎ ‎2015 ‎10‎:‎06 Szanowny Panie. Moze czegos tu nie rozumiem, ale zydowskie stacje pokazuja Pana kandydata jako alternatywe dla soltysa bronka i zydowskiego sklepikarza dudy. Oczywiscie sondaze maja za zadanie mieszac ludziom w głowach, ale wydaje sie mi, ze kandydat Pan Grzegorz Braun jest bardziej dyskryminowany nawet przez media katolickie- czyt. żydowska propaganda kaczafiego. Poprosze o komentarz. Z Panem Bogiem.
razem w przyszłość - swinie 3
Kandydat PDO84 Polski Komitet Narodowy 6 von Stefan Kosiewski  CANTO CDLXIII 
Dziękując za zapytanie z 2‎. ‎April‎ ‎2015 ‎10‎:‎06 wyjaśniam:
1. Powiadając, że mam swojego kandydata nie rozumie Pan tego, że Adam Jarubas nie jest moim kandydatem, lecz kandydatem ludowców Piechocińskiego/ wcześniej używane nazwisko lidera PSL/ dawniej ZSL: Pawlak.
1.1. Oświadczenie 4 PKN z 1 kw. 2015 mówi: 1. bojkotując pryncypialnie antypolskie akcje fałszywej propagandy ukrytego żydostwa na terenach oddanych pod kryptosyjonistyczną administrację Narodowcy Polscy nie biorą czynnego, ani biernego udziału w żadnej farsie wyborczej.
2. Komentując postanowienie z 1. kw. br. mogę dodać tyle, że nie biorąc udziału czynnego, ani biernego w kolejnej farsie wyborczej ukrytych żydów w Polsce nie wtrącamy się w najmniejszym stopniu do asemickich sporów i obżydliwych kłótni personalnych, albowiem nie mogą być uznane za ważne w ocenie Sprawiedliwego asemickie sprzeczki fałszywych żydów chazarskich o stołki między sobą jak również obżydliwe musi być w oczach Najwyższego stawanie w jednym szeregu z fałszywym hrabią Komorowskim (w ocenie Kaczyńskiego), który nie ujawnił przecież przed ostatnimi wyborami, że jest zięciem żydów i ubowców o służbowym nazwisku Dziadzia a i teraz jeszcze nie pokajał się przed oszukanymi wyborcami, zapieka się w grzechu śmiertelnym, bowiem nie kieruje żydem katolicka nauka społeczna, lecz talmudyczna buta i przekonanie tzw. nadczłowieka, że fałszywy opozycjonista w PRL-u nie ma się przecież tłumaczyć przed śmiercią Panu Bogu z tego, czy widziały gały, co brały, czy postanowił pójść na całego ślepo ufając teściowi, oficerowi prowadzącemu (z SB) swoją córkę do ślubu z figurantem przy stole Urzędu Stanu Cywilnego.
2.1. Nie wtrącając się do sprzeczek pomiędzy kandydatami zatwierdzonymi przez PKW nie oceniamy też wnoszonych na marginesie epitetów, którymi zechciał Pan obdarzyć z nieukrywanym zacięciem aksjologicznym jednego, czy drugiego z adwersarzy; oni wszyscy, mówiąc po staropolsku, są po jednych pieniądzach i na to samo, diabelskie kopyto (pistolecik na Tuska wnoszony do windy w kieszeni przez Jarosława Kaczyńskiego).
3. Na temat tzw. sondaży nie wypowiadamy się dlatego, że nie ma po prostu o czym mówić; Migalski robił w telewizji za socjologa wyuczonego przez docenta Gabriela Krausa, którego wypromowałem własnym piórem przed stanem wojennym na wielkiego działacza Solidarności Sląsko-Dąbrowskiej (drugiego członka dwuosobowego zespołu ds. humanizacji pracy, obok młodego wówczas lekarza, Andrzeja Sośnierza, potem aktywnego na rynku farmaceutyków żydoskich w Polsce); patrz: Samobójstwo na raty. Solidarność Jastrzębie, nr 30, 1 grudnia 1981.
3.1. Ten Migalski bajaniem o boskiej wszechmocy socjologii, kazuistyką oszukańczą ogłupił kolegów, że dali mu i robił potem za europosła z Katowic; dzisiaj ze sondażami nie ma już nic wspólnego, biernie, ani czynnie. Wspominam zaś o nim tylko dlatego, że kręcił coś z wcześniejszym najmłodszym wojewodą w Polsce, Pietrzykowskim, jak obecnie robi za najmłodszego marszałka sejmiku Jarubas.
3.2. Pietrzykowski nie odpowiedział na mój wniosek w 2006 r. o ustanowienie przez Wojewodę Sląskiego razem z Arcybiskupem Katowic (Skworc, TW Dąbrowski) Funduszu Zadośćuczynienia, żeby nie musiały żydowiny… okazywać miłosierdzia w stosunku do osieroconych rodzin Polaków zamordowanych w stanie wojennym…

https://www.pinterest.de/pin/452752568785651740/

Jedna uwaga do wpisu “Kandydat PKN6 von Stefan Kosiewski Kandydat PDO84 PKN6 von Stefan Kosiewski CANTO CDLXIII

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s