Borys Budka nie ma na sumieniu śmierci Barbary Zbrojewskiej, zm. 30 października 2015 r., albowiem nie wykazał się sumieniem ur. w Czeladzi 1978 r. figurant, który po samobójczej śmierci kobiety, wciąż jeszcze robi za Ministra Sprawiedliwości RP.

http://noise.shoudio.com/widget/index.html?s=18943

Minister Budka miał obowiązek kontrolowania podległych mu bezpośrednio urzędników państwowych w miejscu pracy i nie dopełnił tego obowiązku. Kontrola taka polega przede wszystkim na tym, że każdego dnia po przyjściu do pracy szef państwowej instytucji podaje dłoń stróżowi na portierni i zadaje mu pytanie o zdrowie tudzież osobiste samopoczucie. Potem robi to samo w stosunku do swojej sekretarki a także zastępców. Podaje się dłoń oraz patrzy w oczy krótko, lecz uważnie; nie należy służbowej kurtuazji zamieniać w poufałość, pogaduszki.

Wieter-szalas-klekot
 Borys Budka nie mógł, na Boga nie dostrzec nietrzeźwości, bałaganu, bezhołowia i bezprawia w Ministerstwie Sprawiedliwości, bowiem ze wszystkich stron dobiegają  alarmujące głosy rozpaczy obywateli wskazujących na tragiczne skutki działania w strukturach Ministerstwa Sprawiedliwości RP żydoskiej mafii, zorganizowanych, przestępczych grup, które skazują Polaków na apartheid, represyjnie, zaocznie, z rażącym naruszeniem prawa, jak nie 1 sierpnia 2008 r. w Tomaszowie Maz. za rzekomą kradzież dzieciom starej, zniszczonej i nie przedstawiającej żadnej wartości piłki do gry w piłkę nożną, to dosłownie wszędzie i za byle co (shit, powiedzmy po angielsku, żeby zachować godność w obliczu śmierci; Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci…).

Niestety przełożona Budki, premier Kopacz zataczała się w Berlinie, jak zalana w trupa i mijała się z prawdą nie tylko w Smoleńsku, żeby miało to ujść na sucho, bez kielicha. Albo, żeby miała ruszyć korpulentnie znad fotela i powiedzieć z wyrzutem do młodego: spad! Spadaj, bo psim obowiązkiem żyda w miejscu pracy jest miłowanie bliźniego swego. Tak samo, jak na wczasach, na Pohulance, czy na Kanarach.

Roksolanka-klekotCzy umiał doradca prezydenta Kwaśniewskiego Kalisz, po szczęśliwym powrocie z Katynia, zdiagnozować na czas goleń prawą? Czy umiał minister Kaczyńskiego Duda podawać herbatki, tabletki musujące, anticol, placebo?

Niestety, obserwuje się dużo nieprawidłowości w administracji; z tego, co osobiście zaobserwowałem po Magdalence w kilku urzędach centralnych, to chyba tylko Zieliński w Ministerstwie Kultury był taki mądry, żeby każdego dnia podejść do człowieka w miejscu pracy, ale ten robił tylko za Generalnego. Przepraszam, był jeszcze Minister, śp., dołączam modlitewne wspomnienie przed Zaduszkami: chory na raka, a jednak znalazł czas dla Poety Polski z Niemiec, żeby dłoń uścisnąć, spojrzeć trzeźwo w oczy, podziękować, jak stróżowi na portierni. Chodzi o to, że trockiści przyznali kiedyś Szymborskiej,  byłej stalinistce, która donosami zabijała księży, Literacką Nagrodę Nobla za całokształt, zatem za donosy w przeszłości napisane na ks. biskupa Kaczmarka także. Natomiast tegoroczna laureatka Literackiej Nagrody Nobla dostała tak samo Kasę, jak Obama: ZA NIC!

Roksolanki-klekot Za przyszłość! Za Trockiego! Prost!

Tak trockistowski Komitet kreuje przyszłość (literatury) Białorusi, jak Europejski Bank Centralny EURO: z powietrza, za które wykupuje fałszywe, lipne obligacje państwowych trockistów u władzy, którzy wiedzą, że przed całkowitym  załamaniem gospodarczym Polskę, której długu nikt już nie zliczy, Grecję, Niemcy itd. może uratować tylko totalne zamieszanie, chaos, otwarcie granic i wpuszczenie 6 do 8 milionów nowych obywateli, do samej tylko RFN.

W tym miejscu należy zauważyć, że zapowiedziany już przeze mnie kontyngent zaludnienia (120 tys.) dotyczy pierwszej fazy osadnictwa na Ziemiach Polskich w XXI w.

A co z Budką? Z Ministrem Budką, który miał szansę przejść do Historii Polski jako ten syn Czeladzi (rocznik 1978), który w ramach dialogu żydosko-chrześcijańskiego mógł wystąpić o kasację wydanego z rażącym naruszenie prawa,  bezprawnego wyroku na polskim emigrancie politycznym, ur. w Czeladzi 1953 r., absolwencie tej samej Alma Mater, a nie zrobił tego… Co z Budką? Nagabuje typ kręta prostego, który nie robi za Senatora RP, bo robi za przegranego.

etos klekotNiechaj się zamknie, kto ma dłoń do tego, żeby koniecznie dołożyć ją nie tam, gdzie potrzeba. Niechaj się zamknie. Ale wykształcona przez państwo osoba, czy to Budka, czy inna, nie może się załamywać wtedy, kiedy nie wykryła np. w porę, że mogło być przecież i tak, że ktoś uczynny, konkurencyjnie myślący w polityce, zamiast fałszować wybory, jak ostatnie komunalne, które Kaczyński wyjaśni na pewno. Podstawił słabej kobiecie butelkę, koniaczek, zapytał podle, niczym żydoskie nasienie po prokuratorze stalinowskim w Bielsku-Białej, Jerzy Oskar Stuhr w roli oślizłego wodzireja ze słowami pokusy szatańskiej: Co, Basiu, co taka smutna? Ze mną się nie napijesz? Basiu, wypij jednego! Zapal, diabłu pod kotłem.

W-kratke-klekot
 Amoralna jest banda żydoska, przestępcza sitwa, która w Polsce dała robić bezmyślnemu chłopakowi za Ministra, a nie dała mu tego, czego nie dostał po matce i po ojcu w genach, nie nabywszy etosu.

Z Okazji święta Wszystkich Swiętych życzę Katolikom i Polakom, aby św. Borys wymodlił byłemu Ministrowi Sprawiedliwości posadę w Brukseli, w Międzynarodowym Trybunale Praw Człowieka, przynajmniej na taki okres czasu, jak byłemu premierowi Marcinkiewiczowi w Londynie, żeby zdążyło mu odbić/ odwalić i koledzy mogli zarobić na premie i dyplomy za operację Esterka. Małżonkę niestety, w tym wypadku będzie czekać zimny prysznic, przenosi się zatem hasło Budka ad acta, do: Łazienka.

Czy potrzeba jeszcze bergolić bardziej od Bergoglio? Facio ut facias.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

https://shoudio.com/user/sowa/status/18943

P.S.:

http://shoud.io/18935

Ob-sowa
 Czy Andrzej Duda nie powinien zacząć pozować do fotek w łańcuchu? https://www.pinterest.com/pin/452752568768818224/ Czy Monika Zbrojewska zastępowała ministra po pijaku, czy minister Budka krył pijaczkę na trzeźwo? Sprawiedliwość na kacu https://twitter.com/sowa/status/657881084500287488

Czy pytał ktoś Pytię o pisownię nazwiska Pszemka?

Glossa 2 do Zarys Estetyki Chazarów von Stefan Kosiewski PDO218 po Myśli Prof. Ludwiga Wittgensteina Uwaga 3

stawiając pytanie na drodze dochodzenia do wiedzy o człowieku
chcemy, jak bżydki filozof, o którym Pytia w Delach mówi, że jest
najmądrzejszy z ludzi, potrudzić się wydobyciem z Pszemka tego,
czego sam nie wie, a co jest nieodkryte w Pszemku, jak dusza
która sądzi, że wie o człowieku to, czego człowiek sam nie wie

http://sowa-magazyn.blogspot.de/2015/10/dlaczego-pszemek-nie-znakiem-litery-sz.html

Multiverse Theater Akt I, swieczka 7 HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski CANTO DCXIV

Na scenę wjeżdża suką wiceminister sprawiedliwości na kacu

Wiceminister sprawiedliwości na kacu bełkocze:
@Paweł Sałata – prosi się do znajomych na fejsbuku, na
ty, jakby uchodźcą z Węgrody był w Czeladzi na Bałutach
Podpala dom. Ten, w którym mieszka Tomasz Soldenhoff
z poezją na wiaderku z miasta Łodzi, z baronem w rodzie

znajomym z balu Baronin Kunigunde von Kosiewski, miast
pisać wiersze białe, mocniejsze od Reduty Ordona, Rafała
ogona, wiersza białego Kornhausera Biały Murzyn w Pałacu
bełtem za bełt poety zięcia, króla za konia sikaczem spięty

żydokracji Belgów, tj. Holendrów języka ojczystego inaczej
kochających. Oracjo, po francusku niczym król Anglii Tusk
ślub, czy rozwód kościelny na pośmiewisko Europy wesołek
purimowy, erotyczny, kandydat na premiera Polski Polskość

za nienormalność mając, gromadę błaznów u boku trzymając
dla asekuracji, ministrant posoborowy, jak sakrament święty
szarmancko w mankiet Angeli ku chwale Ojczyzny smarkając
w szofar nielegalnych ignorantów dmuchając chazarski wiatr

Kongres Republikański

http://sowa2.quicksnake.net/Politics/Na-palec-przy-krolu-PDO214-Moralia-Zarys-Estetyki-Chazarow-Multiverse-Theater-Akt-I-swieczka-7-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-CANTO-DCXIV

sobota, 31 października 2015

…dlaczego Pszemek nie znakiem litery SZ (szin), bowiem Homer, Autor pierwszego w Europie eposu… Glossa 1 do Zarys Estetyki Chazarów von Stefan Kosiewski PDO218 po Myśli Prof. Ludwiga Wittgensteina Uwaga 3

Komentarze
Przemek Pihhuatch
Przemek Pihhuatchdlaczego wszystkie albo prawie wszystkie teksty są w takiej formie, która bardzo utrudnia zrozumienie?
SOWA
SOWA@Przemek Pihhuatch – każdy język literacki, zatem i Polszczyzna, pisana, różni się formą od języka gadanego celebrytów (języka prostaków i quasiinteligentów (patrz: Michnik), lumpenproletariackiego gminu, który na Polaków mądrych i wykształconych, kulturalnych i szlachetnych mówi po żydosku: bydło (vide: Bartoszewski); dziękuję za pytanie, które nie obliguje zapytanego do odpłacenia pięknym za nadobne i zapytanie Pihhuatch, dlaczego Pszemek nie znakiem litery SZ (szin), bowiem Homer, Autor pierwszego w Europie eposu nie przywiązywał większej uwagi do znaków pisanych, nie spisywał Dzieła, lecz mówił swoim, własnym językiem, który był Nowym Gościem w domu każdego Greka, nieznanym, a jednak – nie obcym i przez to chętnie słuchanym; Pan Jezus, którego chwalimy także nie dla wszystkich był z nagła zrozumiały, nie wszyscy współcześni pojęli w czym rzecz; najbliżsi, zasiadając przy stole z Mówiącym pytali, jak Pszemek, od razu: dlaczego mówisz innym językiem, niż wszyscy gadają; powiedz chociaż nam, po cichu, w zaufaniu, o czym była mowa na dzisiejszym kazaniu, a wtedy nie unosił się, lecz mówił: Niechaj słucha, kto ma uszy ku słuchaniu Z Panem Bogiem:
 
 http://sowa.blogg.de/…/NA-ASTEROID-CZELADZKI-PDP218…

Strona główna Aktualności
Uwaga techniczna dla lektora:http://sowa.blogg.de/…/NA-ASTEROID-CZELADZKI-PDP218-Sonety-…
http://shoud.io/18942
U3 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Prof. Ludwiga Wittgensteina do 190 Uwag po Myśli prof. Feliksa Konecznego Zarys Estetyki Chazarów Zniweczona Rzeczywistość CANTO DCXVIII
Czytanie dzisiejsze przenosi nas na deski Przedstawienia Dramatycznego HERODY Akt I, świeczka 7,
1. Uwe, Poeta Polski sonetem Chazarskim NA ASTEROID CZELADZKI odpowiada na bełkot wiceminister sprawiedliwości na kacu. A dlaczego w tytule asteroid Czeladzki, a nie Czelabiński? Bowiem w Rosji pojęcie „Czjelabinskaja intjeligencja” połączone jest z inteligentami kroju: Nelly Rokita, którą Jan Maria, Władysław siedmiorga imion… (sam nie lepszy), jak dowiódł happening w samolocie, a nie zderzenie z brzozą wybrał sobie żonę pochodzącą właśnie z Czelabińska, nie z Czeladzi. Budka z Czeladzi, nazwał sam siebie „odpowiedzialnym politykiem”, a na co i komu ten człowiek odpowiedział? Kiedy? Przecież to młody człowiek, tak samo, jak ten Duda. Rocznik ’78 (na opozycję w PRL nie mówił nawet: mama), a z jakich repatriantów, bo w Rosji Borysy są i jest ukraińskie nazwisko Budko w internecie, ale tu Borys Budka i jeszcze Minister, chce wykorzystać trampolinę w ministerstwie jako deskę do pływania, czy prasowania, bo dzisiaj wyciął taki ustęp, na onecie piszą, że przedstawił się jeszcze lepiej od niezłomnego Dudy, zięcia Kornhausera, ten Budka złamany, Budka powiedział, dał jasno do zrozumienia, że może powalczyć Czeladzka Grupa Krzyśka z Wrocławską Grupą Schetyny O przywództwo w Platformie Asteroida Czeladzka, czy raczej: a. Czeladzki, bo chyba b. ma już dziecko, nie to co Kaczyński, który nie umiał nawet z domu dziecka przysposobić, zaadaptować na scenę polityczną, wrzucamy tagi: celebryta, egoizm, wawel, ekspulsja, kaczynski
2. na podobieństwo fugi w muzyce baroku wplata się wiersz Montrmartre z 1974 r. /4 lata p.n.B. (przed narodzeniem Budki)
3. glossa eksplikacyjna o fudze do Zarysu Estetyki Chazarów
4. uwaga na temat etyki, tagi: obłuda, Bergoglio, Lefebvre
5. Ciok, Bogusław , Katowice, korespondencja wczoraj
6. i 7. to w jednym uwaga katastroficzna; Armagedon, jak wiadomo jutro Księżyc minie z drugiej z drugiej strony w odległości 1,3 odl. Księżyca do Ziemi asteroida, gdyby jakaś część tylko tej asteroidy oderwała się od całości, która jest wysoka, jak Pałac Kultury Stalina w stolicy, to podobno jest szansa, że może być zmiana systemu, o której tyle ostatnio Nostradamus Kukiz, a więc będzie się z pewnością miała z pyszna od samego tylko promieniowania grawitacji czarnego karła cała populacja żydoskich kurdupli z KOR-u w Senacie i Sejmie (Borusewicz z Rulewskim), Naimski, Macierewicz i inni, którzy dla samych siebie poza korytem u władzy nie mają żadnego alternatywnego pomysłu. A z czym do Narodu Polskiego?
http://sowa.quicksnake.es/…/NA-ASTEROID-CZELADZKI-PDO218-So…
Czy Borys Budka z Czeladzi robi za Godota, czy na innego mamy czekać?
Pyta Malarz z Basel Poetę Polski, który nie musi już uciekać się wierszem
na paryski bruk z fortepianem Chopina, z Dziadami z poematu Montmartre
wyróżnionego za Gierka w Katowicach przez Zukrowskiego kopertą (1 tys. zł)
http://sowa.blogg.de/…/na-asteroid-czeladzki-pdp218-sonety…/
(…) https://shoudio.com/user/sowa/status/18942

Najnowsze

 • Dzisiaj
 • Bogusław Ciok
  13:20

  Bogusław Ciok

  Mam dosyć spamu w chamskim wykonaniu. W związku ze zbliżającym się świętem przesuwam do nieistniejących Do nie widzenia się z panem B.Ciok.

  https://www.facebook.com/messages/100003348675331

  Przemek Pihhuatch
  Przemek Pihhuatchja czytam i rozumiem te teksty bez większego problemu, chodzi mi bardziej o te wtrącenia typu: FO139+140.
  Może to coś znaczy a ja nie dotarłem jeszcze do tego poziomu wiedzy. Ale dziękuję za odpowiedź. A nazwisko mam tak napisane ażeby nie używać swojego prawdziwego na tym żydbooku
  44 min
  Glossa 2. Czy pytał ktoś Pytię o pisownię nazwiska Pszemka?
  stawiając pytanie na drodze dochodzenia do wiedzy o człowieku
  chcemy, jak bżydki filozof, o którym Pytia w Delach mówi, że jest
  najmądrzejszy z ludzi, potrudzić się wydobyciem z Pszemka tego,
  czego sam nie wie, a co jest nieodkryte w Pszemku, jak dusza
  która sądzi, że wie o człowieku to, czego człowiek sam nie wie
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s