commented on a link. 2 min

Rosyjscy użytkownicy Instagramu znaleźli w sieci społecznościowej rodaczkę, której figura jest podobna do amerykańskiej gwiazdy telewizyjnej Kim…
pl.sputniknews.com

„perwersyjny wszarz wali żydówki i z dziećmi utrzymuje stosunki na burdelach społecznościowych” jeśli dochodzenie w sprawie znieważenia prezydenta-erekta na fejsbuku po tym, jak ten pies na baby przypie(.)dalał 180 km/h bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, mysowa.tumblr.com… nie przyniesie mandatu, wzywa się z urzędu Prokuratury w PL w zw. z tym, że Merkel utrzymuje Himmlera jak żydy psa Kaczyńskiego w TVP 22 Min.

BILD

Quelle:

BILD

In der aktuellen Ausgabe seiner Late-Night-Show macht Jan Böhmermann sich in einem Gedicht über den türkischen Präsidenten Recep Tayyip Erdogan (62) lustig.
Gepinnt auf Łazienka
Stolica: minister kultury odsłonił tablicę upamiętniającą Chełmońskiego http://www.pinakoteka.zascianek.pl/Chelmonski/Index.htm   135 obrazow Jozefa Chelmonskiego.:
Stolica: minister kultury odsłonił tablicę upamiętniającą Chełmońskiego www.pinakoteka.za… 135 obrazow Jozefa Chelmonskiego.
6 Min.
6 Min. Gepinnt auf Art
 

Do Prokuratury Okręgowej w Warszawie oraz do Komendy Głównej Policji http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prokuratura-okregowa-w-warszawie-wszczela-sledztwo-w-sprawie-zniewazenia-prezydenta/7qmwm9  zapytanie dotyczące wpisów, których treść może spełniać znamiona czynów zabronionych w odniesieniu do Prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana, jeżeli dochodzenie wszęte w sprawie znieważenia prezydenta-erekta Andrzeja Dudy na fejsbuku po tym, jak ten pies na baby przypierdalał 180 km/h na tylnym siedzeniu bez zapiętych pasów bezpieczeństwa,   https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1039742729415579  bo pilno mu było doszusować na nartach do Prezydenta Wyklętego Lecha K., ale nie poległ niestety w rowie ku chwale Zamachu, natomiast Merkel może polec, jeżeli będzie utrzymywała na stanowisku państwowym w niemieckiej TVP potomka Himmlera, który był, jak wiadomo lepszy pies od Kurskiego

Bild przytacza wypowiedź, którą Merkel nakazała Himmlerowi usunąć z Mediateki ZDF, po czym zadzwoniła do Erdogana, żeby mu się przypodobać, zanim ten niewłaściwy Imperator znowu zawezwie ambasadora RFN na dywanik, ażeby zapytać bez bawienia się w dyplomację, gdzie są te miliardy euro obiecane przez Merkel za bezprawną kontrabandę, nielegalne przerzucanie z państwa do państwa osób ubiegających się o status uchodźcy politycznego zgodnie z Konwencją Genewską 28. Juli 1951, która nie zezwala Merkel i Erdoganowi na krzywe geszefty, co do których Rosja jeszcze nie zajęła stanowiska i nie ogłosiła sankcji ani na Merkel, ani na Erdogana, to po co jeszcze utrzymuje się ten Trybunał Międzynarodowy, który już osądził kogo chciał, a drugiego uwolnił? .

Rosyjscy użytkownicy Instagramu znaleźli w sieci społecznościowej rodaczkę, której figura jest podobna do amerykańskiej gwiazdy telewizyjnej Kim Kardashian. O tym pisze „Kaliningrad bez granic”. pl.sputniknews.com

http://www.horizont.net/medien/kommentare/Der-Fall-Boehmermann-Eine-ZDF-Affaere-keine-Staatsaffaere-139643

…„Pervers, verlaust und zoophil / Recep Fritzl Priklopil / Der Kurden tritt und Christen haut / dabei stets Kinderpornos schaut.“ Ist das eine Beleidigung? Ja. Also: Böhmermann hat sich strafbar gemacht. Er ist kein Held der Meinungsfreiheit. Sondern ein spätpubertierender Klassenclown, ausgestattet mit bemerkenswerten kreativen Talenten, aber charakterlich offenbar von keinerlei Skrupeln gebremst.

Soweit zu Böhmermann. Und das ZDF? Ein kluger Chefredakteur antwortete einmal auf die Frage, wofür ein Chefredakteur eigentlich zuständig sei, dass er ab und zu verhindern könne, dass ein besonders großer Unfug in der Zeitung stehe. Beim Fernsehen, Abteilung Unterhaltung, ist der Programmdirektor dafür zuständig. Der Programmdirektor Norbert Himmler vom ZDF hat den Böhmermann-Beitrag nach der Erstausstrahlung aus der Sendung entfernen lassen, weil er den Qualitätsansprüchen des ZDF nicht entspreche.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s