Stefan Kosiewski

Skąd wzięła się biała lokomotywa w krainie śmierci?
A także: dlaczego nadal, po 40 latach z hakiem na Kaczyńskiego, nie ma uczciwej i poważnej rozmowy kulturoznawców, politologów, inteligencji polskiej o Festiwalach PRL-u?
Dlaczego nie mówi się o zainspirowanych i manipulowanych przez Służbę Bezpieczeństwa aktywnościach młodych ludzi w krainie śmierci intelektualnej socjalizmu z ludzką twarzą Gierka?
Dlaczego jest miejsce np. na http://www.mitologie.eu/?page_id=858 ” mitologie …a niekiedy i fakty. Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej: Zabezpieczony: • 1976: Cie­szyn, Festiwal Studentów Szkół Artystycznych”
Przybyłem do Cieszyna w 1975 bez oficjalnego zaproszenia i zatrzymałem się przez kilka dni, wziąłem udział w działaniach artystycznych, zamieściłem w biuletynie tekst informacyjny o wieczorze poetyckim z udziałem przedstawicieli Nowej Fali (Kronhold, Piskor, Szuba); Zagajewski zbiera punkty do Nobla (Legia Honorowa w ambasadzie Francji Macrona przy żydzie i pedale Biedroniu odznaczonym za odwagę detabuizacji, nagroda Asturii przy królowej wymęczonej przez żydomasonerię skandalami w rodzinie), Kornhauser złożony afazją nie wie, co zięć Duda, po matce Milewska z domu, wyczynia. A Milewski był generał od afery „żelazo” w krainie śmierci, zastępca Jaruzelskiego w PZPR.
Bibliografia: Aldona Jawłowska, Drogi Kontrkultury PIW Warszawa 1975
Na obwolucie: „Dr Aldona Jawłowska jest pracownikiem naukowym Zespołu Prognoz Społecznych Instytutu Filozofii i Socjologii PAN. Interesuje się szczególnie problematyką konfliktów i przemian kultury współczesnej, warunkami kształtowania się nowych systemów wartości i stylów życia”.
biala lokomotywa stachura
Od: mr makowski [mailto:makowski@pracownia52.pl] Wysłano: Mittwoch, 14. Juni 2017 16:59 Do: S.Kosiewski <skosiewski@gmail.com> Temat: Re: haslo prosze dzień dobry, cieszę się, że moja strona zainteresowała Pana. i, po kolei: 1. w Cieszynie w 1976 roku nie bylem; 2. wpisy są (jeszcze) zabezpieczone haslem, poniewał ważą się losy pewnej książki o festiwalach, którą — z kolegą – ułożyliśmy; a ten fragment jest tez czescia książki. Jak sprawa sie wyjaśni — może pootwieram część plików mam nadzieję, że to wyjaśniło cośtam pozdrawiam mr makowski
gdzie kupić książki: www.manufaktura-legenda.pl
lokomotywa na bo cialo
Wiadomość napisana przez S.Kosiewski <skosiewski@gmail.com> w dniu 14.06.2017, o godz. 16:45: http://www.mitologie.eu/?page_id=858
Stary Areszt w miejscowości Piotrków Trybunalski 24 czerwca o 18:00

Urodziny użytkownika Wojciech, puszczanie pary z wianka   Stefan Kosiewski  zaprasza Cię na wydarzenie użytkownika Freiheit für politische Gefangene in Polen

Urodziny użytkownika Wojciech, puszczanie pary z wianka
24 czerwca o 18:00
Stary Areszt w miejscowości Piotrków Trybunalski

radio: gloria.tv/audio/qQLkcREPPwCF1PkUYrj1ikLzQ

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Boguslaw-Homicki/WYROK-ZA-HANDEL-KOBIETAMI-Konrad-Materna-lider-KOD-Kapeli-skazany-na-6-5-roku-w-ramach-zadymiania-spraw

Kolejna śmierć na komisariacie w Polsce! Nie żyje obywatel Austrii

Pod koniec maja mężczyzna przyjechał do Polski razem z żoną, na pogrzeb jej ojca. Kiedy wracali do hotelu, miała ich zaczepić ochrona koncertu, który odbywał się w pobliżu. Ochroniarze przekazali parę policji, która oznajmiła, że zatrzymuje Austriaków na czterdzieści osiem godzin. http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Czestochowa.-Austriak-zmarl-na-komisariacie

Mężczyzna był po zawale, już w drodze na komisariat poczuł się źle. Policjanci mieli powiedzieć kobiecie, że jeżeli jej mąż symuluje – para będzie musiała pokryć koszty akcji ratowniczej.

Kiedy na miejsce dojechał lekarz, Austriak już nie żył.

– Jest prowadzone postępowanie dotyczące śmierci obywatela Austrii. Miało to miejsce na komisariacie 27 maja – powiedział w rozmowie z Fakt24 przedstawiciel częstochowskiej prokuratury.

RadioZET.pl/Fakt/DG Kolejna śmierć na polskim komisariacie! Nie żyje obywatel Austrii

CZE24 Urodziny użytkownika Wojciech, puszczanie pary z ...
Polnischer Schulverein OSWIATA in Frankfurt am Main e.V.

Stefan Kosiewski udostępnił link.

1 min ·

…Pokrzywdzony zeznał, że policja zachowywała się wobec niego bardzo brutalnie. Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, chodzi m.in. o kilkukrotne użycie paralizatora. Obywatel Francji uważa, że kilka razy został porażony prądem. W trakcie przesłuchania dołączył dokumenty lekarskie, które mają potwierdzić jego wersję wydarzeń. Prokuratura zaznacza, że ciągle opiera się na doniesieniach pokrzywdzonego i nie można potwierdzić, czy rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia.

Sprawę bada już lubelska prokuratura. – Na podstawie zeznań pokrzywdzonego wszczęto śledztwo w kierunku art. 247 i 231 kodeksu karnego, czyli znęcania się nad osobą pozbawioną wolności i przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy – tłumaczy w rozmowie z Onetem Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Policja się broni

Lubelska policja przedstawia zupełnie inną wersję wydarzeń. – Rzeczywiście doszło do interwencji policjantów. Zostali wezwani przez lubelskiego taksówkarza, który był świadkiem przeprowadzonych czynności. Twierdzi on, że interwencja nie wzbudziła żadnych kontrowersji – podkreśla nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Zatrzymany został przewieziony na izbę wytrzeźwień, gdzie zbadali go lekarze. – Z dokumentacji medycznej wynika, że zatrzymany nie miał obrażeń i nie skarżył się na żadne bóle – dodaje Laszczka-Rusek.

Policja zwraca uwagę na fakt, że zatrzymany dopiero po wyjściu z izby wytrzeźwień zadzwonił i poinformował o przekroczeniu uprawnień przez funkcjonariuszy, a doniesienie do prokuratury zostało złożone po niemal dwóch tygodniach od zdarzenia. – Policjanci biorący udział w interwencji nie mieli na wyposażeniu paralizatora. Cały komisariat, w którym pracują, nie ma takiego urządzenia – wyjaśnia rzecznik prasowy KWP Lublin.

Wszystko nagrały kamery

Interwencja funkcjonariuszy odbyła się w kilku miejscach. Najpierw miało dojść do awantury Francuza z taksówkarzem na ul. Sądowej, gdzie wezwano patrol. Następnie część wydarzeń miała odbyć się pod Komendą Miejską Policji w Lublinie. Udało nam się ustalić, że we wszystkich tych miejscach jest monitoring, który zarejestrował zdarzenie. Materiał wideo został zabezpieczony i jest sprawdzany przez śledczych.

O sprawie wie już ambasada francuska w Warszawie. „Ambasada Francji w Polsce uważnie śledzi tę sprawę i zapewnia swojemu obywatelowi niezbędną ochronę konsularną” – czytamy w komunikacie przesłanym przez dział prasowy placówki.

Lubelscy funkcjonariusze przekazali wszystkie materiały do Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji oraz do prokuratury. Podkreślają, że zależy im na całkowitym wyjaśnieniu tej sprawy. – Nic nie wskazuje na to, by jakiekolwiek informacje przekazane przez tego pana miały potwierdzenie w rzeczywistości – mówi nadkom. Renata Laszczka-Rusek.

Obywatel Francji uważa, że policjanci mieli kilkukrotnie użyć wobec niego paralizatora. Do interwencji doszło po zakończeniu Nocy Kultury w Lublinie.…lublin.onet.pl
Polnisches Kulturzentrum e.V.  Postfach 800626   D-65906 Frankfurt am Main

Stefan Kosiewski udostępnił link.

6 min ·

„W odpowiedzi na pytania Rzecznika Praw Obywatelskich Komenda Główna Policji przyznaje, że w ramach postępowania dyscyplinarnego prowadzonego wobec policjanta, który użył paralizatora: 31 maja ubiegłego roku zabezpieczono przez skopiowanie nagranie zapisu wideo z tasera; 3 czerwca rzecznik dyscyplinarny przeprowadził oględziny przedmiotowego zapisu, co udokumentował stosownym protokołem” – odpowiada zastępczyni Komendanta Głównego Policji. Czyli dwa tygodnie po śmierci Igora.

Szymczyk z kolei przekonywał, że prowadzący postępowanie dyscyplinarne trzykrotnie zwracał się do prokuratury z prośbą o przekazanie tego materiału filmowego i go nie dostał. To miało być wytłumaczeniem na przewlekłość postępowania. Twierdził też, że to on osobiście zlecił wszczęcie tego postępowania. We wtorek zaprzeczył temu kategorycznie rzecznik Komendanta Głównego, Mariusz Ciarka. Czemu mają służyć te kłamstwa?

Tajemnica śmierci Igora Stachowiaka na komisariacie przy Trzemeskiej wciąż budzi emocje. Szczególnie po ujawnieniu przez Superwizjer bulwersujących… fakt.pl|Utworzony przez: Fakt24 Wrocław
Komentarze
Katarzyna Frej
Katarzyna Frej Wklejasz te art, a to za ciężkie na tę grupę i nie wklejaj tych samych art po raz kolejny!!
Stefan Kosiewski

Stefan Kosiewski @Katarzyna Frej – Jakim prawem żydówka uważa Polaków za ciężko myślących? Kaczyński kryje zbrodnie popełnione przez mafię, bo mają na niego haka, ale co za diabeł żydówce podpowiada debilizm uważania gojów za głupszych od siebie? https://sowafrankfurt.wordpress.com/…/skad-wziela-sie…/

Stefan Kosiewski 15 minut temu Skąd wzięła się biała…
sowafrankfurt.wordpress.com  Przed chwilą

http://kulturalny.blox.pl/2017/06/Stary-Areszt-w-miejscowosci-Piotrkow-Trybunalski.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s