radio

MyPicBadge adler 222sowa  13.7.2010 16:04:52  Donat Lusk, 13 lipca: Geremek na ołtarze. Rewolucja i dintojra.

http://noise.shoudio.com/widget/index.html?s=16283

Profesor Geremek poległ w nie wyjaśnionych do do dzisiaj okolicznościach 13 lipca w okolicach miejscowości Lubień koło Nowego Tomyśla na szlaku I. Armii Ludowego Wojska Polskiego, który od Lenino do Berlina w tym właśnie miejscu przebiega przez Wielkopolskę.
//gloria.tv/embed/frame/media/71EwssnyAiB/width/512/height/64

Mszę św. za duszę śp. Bronisława w katedrze św. Jana koncelebrowali zaproszeni przez gen. Kiszczaka do Magdalenki jeszcze jako zwykli księża: abp Tadeusz Gocłowski, abp Kazimierz Nycz i abp Alojzy Orszulik, a w koncelebrze na Powązkach współuczestniczyli: Borusewicz, Michnik, Edelman, Gronkiewicz-Waltz i Lech Kaczyński, który nie przez przypadek  przecież zginął niecałe dwa lata później na innym froncie tej samej dintojry.

Magdalenka-kiszczak-kaczynski-bujak-sekula Należy bowiem przypomnieć, że zarówno Lech Kaczyński jak i prof. Geremek zasiadali w Magdalence po tej samej stronie stołu zastawionego przez Kiszczaka ZOMO wódką, a Jaruzelski i Kiszczak muszą mieć chyba pewność, że po ich śmierci nie wyciągnie haków na nich jaiś ks. Jankowski, więc i ta śmierć wpisuje się tu dzisiaj chyba nie przypadkiem.

Scenariusze kabały są jasne dla wszystkich, choć dla każdego; różne: jedni mają za zadanie ściągać Polaków na manowce rewanżystów hitlerowskich w Niemczech (robią to udanie: Michalkiewicz, Rydzyk i robiąca za Polaków redakcja Gazety Polskiej), zaś drugie skrzydło potatarskich chazarów pod wodzą KOR-owca Macierewicza i żydoskiego księdza Isakowicza (syna Isaka, Izaaka) -Zaleskiego spędza  naiwnych w łajno antyrosyjskich, antybiałoruskich i antyukraińskich wypaczeń, czyli do radiomaryjnego szamba, a prezydent Warszawy -Walz ma dać do tego zgodę na przemarsz żydów i pedałów przechrzczonych i przebranych za lesby.

25lat-magdalenka-klekot_2 Jarosław Kaczyński po przegranych wyborach tarza się znowu w panieńskich fochach; chce, żeby go Wałęsa przeprosił za coś, czego nie było, a Polacy mają przeprosić go za brata Lecha, którego posądzają o spowodowanie katastrofy w Smoleńsku. Bowiem Jarosław ma przecież wezwanie do prokuratury na 27 lipca i może tam udowodnić, że Lech Kaczyński nie ma na rękach krwi 95 ofiar, gdyż po zderzeniu z ziemią z wysokości 100 metrów i z szybkością 25o km na godz. nic nie zostało z tych rąk na powierzchni ziemi; Jarosław Kaczyński nie powiedział tego wdowie po wicepremierze Gosiewskim tylko dlatego, że miazgi po Lechu Kaczyńskim nie szło by już tak łatwo przepchać na Wawel, jak poszło to z owiniętym nimbem tajemnicy ciałem.  Nieszczęsna kobieta wysłała więc do Moskwy anzug z przystanku Włoszczowa, koszulę i glany a domaga się teraz ekshumacji, bo nie potrafi zaakceptować tego, że Moskwa odesłała jej to wszystko, jak gdyby tam nikt nie umiał zawiązać krawatu z miazgi i ubrać po ludzku w buty.

Jarosław Kaczyński nie wyjaśnił wdowie po Gosiewskim, dlaczego nie poszedł identyfikować bratowej po tym, jak zobaczył, co zostało  z jego brata po zamachu, bo istnieje przecież taka możliwość, ażeby w kręgu posądzonych posądzić innych o mgłę jako zasłonę dymną dla całego tego szachrajstwa i blagierstwa, prawa dla swoich i tzw. sprawiedliwości dla gojów.

Dlatego należy rozważyć przeniesienie menory zapalanej w Pałacu Prezydenta RP od czasów Lecha Kaczyńskiego na ten odcinek drogi w Lubieniu koło Nowego Tomyśla, gdzie Geremek zjechał sobie przecież sam na lewy pas drogi powodując katastrofę samochodową, chociaż nie zasłabł i nie był pod wpływem alkoholu, seksu, ani narkotyków, jak nie był prezes NIK-u Pańko, któremu też wybuchło jakieś koło i gen. Papała i minister Sportu, ofiara zamachu i facet od dopuszczania w Polsce zagranicznych leków, który sam się na siebie na Mazurach zamachnął.

Bohaterowie permanentnej ewolucji żydokomuny w katolicki i propolski narut (vide: Narutowicz) odchodzą ze sceny, bo Jaruzelski i Kiszczak zrozumieli, że nie będą wiecznie żyli i też muszą kiedyś wreszcie odejść z tego świata a przy tym mogą nie zdążyć zabrać ze sobą do grobu pamięci całej ludzkości o tajemnicy apartheidu syjonistycznego na ziemiach byłej Rzeczypospolitej Polskiej po 17 września 1939.

bujak_sekula_kiszczak_geremek

Gieremek ustalił dla Kiszczaka listę obecności w Magdalence

Dlatego zaczęło się od nie wyjaśnionej do dzisiaj tajemnicy śmierci tow. Sekuły, który najpierw przepijał do Wałęsy w Magdalence, a potem  kontrabandę przywożoną do Polski nadzorował jako szef Głównego Urzędu Ceł, żeby nikt się na tym nie wyznał, nie połapał, jak to może samobójca strzelić sobie sam dwa razy w łeb z jednego pistoletu raz po raz, a to z lewej, a to z prawej strony, zaś na dobitkę trzeci raz prosto między oczy, a potem jeszcze zadzwonić do żony z prośbą, by wezwała karetkę. A nie znaleźli przy ciele kopyta!  Jak mógł przypadkowo w Magdalence siedzieć przy Sekule Bujak, kolejny szef Głównego Urzędu Ceł?

Tajemniczych zgonów elity żydostwa w Polsce po okrągłym stole było tyle, że nie pomieściłby tego we wszystkich samolotach CASA (czyt.: kasa), które zakupił jakimś cudem bez przetargu (!) prezydent Komorowski, jeszcze jako minister. Jasne też było, że każdy z budowniczych demokratycznej Polski będzie chciał po sobie to i owo posprzątać, żeby mu byle głupstwo przed śmiercią jeszcze nie zaszkodziło.

Menora z krzyżem na krzyż powinna więc upamiętnić „przeklętą” (jak mówiono nie tylko w kazaniach) ziemię Wielkopolską, która po rozbiorach broczy wciąż krwią. I prochy zabrane z „przeklętej” ziemi winny spocząć 4 sierpnia w Kopcu Niepodległości w Krakowie razem z „przekętą” ziemią spod Smoleńska i prochów z tysięcy innych pól bitewnych polskiego oręża, ażeby się wypełniły dni i przyszło Polakom zapomnieć o wszystkim z czasem.  Całości dopilnuje Plichów dwóch, by czarne okulary Jaruzelskiego przekazane zostały do skarbca na Jasnej Górze razem z nokią po Kaczyńskim, jak wille po patriotach polskich: Jaruzelskim i Kaczyńskim, Rajmundzie przeszły już na własność prawowitych spadkobierców.

Welon-klekot– Żegna Cię zasmucona Europa i Twoja wdzięczna ojczyzna – mówił abp Tadeusz Gocłowski podczas mszy żałobnej za prof. Bronisława Geremka w katedrze św. Jana. – Wynosiłeś na szczyty demokrację w Polsce, dlatego Europa dziś składa Ci hołd – dodał. – Nie widzę szans na tamte, w Stoczni, i późniejsze zwycięstwa bez Pana udziału – żegnał Zmarłego Lech Wałęsa. – Zapewniam Cię, Bronku, żegnając Cię dziś, że rozmowa o Tobie jest naszą rozmową o Polsce – mówił Tadeusz Mazowiecki.

Gieremk był z pewnością większym Polakiem od Kaczyńskiego w dobie dostrzeżonych przemian, a wcześniej jeszcze nazywał się Berele Lewart i był sekretarzem zakładowym komunistycznej partii PZPR, dlatego nie należy jednego wywyższać nad drugiego. Obaj zasłużyli na jednakowe potraktowanie przez potomnych.

Oczyścić Wawel z Kaczyńskiego! Geremek na ołtarze zażydzonego przez Karola Wojtyłę Kościoła posoborowego.

QR code for this recording:

We Wigilię rocznicy Rewolucji Francuskiej 14 lipca

czytał z Frankfurtu nad Menem Stefan Kosiewski

https://shoudio.com/user/sowa/status/16283
http://sowa.quicksnake.org/communists

 

Radio Tirana donosi na Bergoglio odważnie

21-letnia spikerka w telewizji albańskiej odrzuca gorset żydokomunistycznego antysemityzmu Kazimierza Mijala PDO208 FO Moralia von Stefan Kosiewski ZR608

Written by sowa (») today at 15:28 in category judaica, read: 58×

judaica/flamuri-i-institucionit-33-ordo-ab-chao.jpg
Radio Tirana donosi na Bergoglio odważnie o nowinkarskiej propozycji heretyka z domu św. marty by dla zbawienia żydomasoństwa globalistycznego każda rodzina neokatechumenatu radiomaryjnego przyjęła sobie jednego uciekiniera saraceńskiego podług modelu antysynodalnego bergoglio 2 na 1 dla rodziny żydokokatolicko-heteroseksualnej https://www.pinterest.com/pin/452752568768626777/

sowaatak

http://mysowa.tumblr.com/post/130690885306/via-httpswwwyoutubecomwatchv-hgpnezfp3bi

Lech Klekot 23 min ·   Komentarze Stefan Kosiewski Stefan Kosiewskihttp://franciscus.blox.pl/…/Radio-Tirana-donosi-na… Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski.Przed chwilą

http://shoudio.com/user/sowa

Radio Tirana donosi na Bergoglio odważnie

o nowinkarskiej propozycji heretyka z domu św. marty
by dla zbawienia żydomasoństwa globalistycznego
każda rodzina neokatechumenatu radiomaryjnego

przyjęła sobie jednego uciekiniera saraceńskiego
podług modelu antysynodalnego bergoglio 2 na 1
dla rodziny żydokokatolicko-heteroseksualnej

https://shoudio.com/user/sowa/status/18756

PDO208 FO Moralia von Stefan Kosiewski ZR608

Youtube:https://www.facebook.com/ZjarrTelevizion instagram: https://instagram.com/zjarr.tv

Zjarr Televizion przesyła • publikuje 19 godzin temu

 

Radio Tirana odważnie o nowinkarskiej propozycji heretyka z Domu św. Marty, aby dla zbawienia żydostwa syjonistycznego każda Rodzina Radia Maryja przyjęła po jednym uciekinierze islamskim (model: bergoglio 2+1) do parafii rzymskokatolickiej: 21-letnia spikerka w telewizji albańskiej odrzuca gorset żydokomunistycznego antysemityzmu Kazimierza MIjala https://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Mijal, fałszywego lekarstwa na Baumana i Gomułkę:

magazyn europejski
• Vor 39 Minuten
Radio Tirana odważnie o nowinkarskiej propozycji heretyka z Domu św. Marty, aby dla zbawienia żydostwa syjonistycznego każda Rodzina Radia Maryja przyjęła po jednym uciekinierze islamskim (model: bergoglio 2+1) do parafii rzymskokatolickiej: 21-letnia spikerka w telewizji albańskiej odrzuca gorset żydokomunistycznego antysemityzmu Kazimierza Mijala pl.wikipedia.org/…, fałszywego lekarstwa na Baumana i Gomułkę

https://www.pinterest.com/pin/452752568768626777/

https://www.pinterest.com/sowamagazyn/anticommunist-der-antikommunist-antykomunista/

http://franciscus.blox.pl/2015/10/Radio-Tirana-donosi-na-Bergoglio-odwaznie.html

Nigel Farage Unia Europejska jest nowym komunizmem Do Abu Omar Badawi CANTO von Stefan Kosiewski CDLXXXI ZR…

by Stefan Kosiewski

http://sowa.quicksnake.org/judaica/21-letnia-spikerka-w-telewizji-albaskiej-odrzuca-gorset-ydokomunistycznego-antysemityzmu-Kazimierza-Mijala-PDO208-FO-Moralia-von-Stefan-Kosiewski-ZR608

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s